Tanışma ve Sohbet Uygulaması Pure

Tanışma ve sohbet uygulaması Pure, insanlarla uzun süreli ilişki istemeyen, kısa vadeli ilişkiler ve genellikle tek gecelik ilişkiler arayan kişilerin tercihi ettiği bir uygulamadır.

Pure uygulamasının artıları:

  • Seks yapmak isteyenler, kısa süreli ilişki yaşamak isteyenler ve duygusal bir şey aramayanların tercih ettiği bir uygulamadır.
  • İçerideki tüm işlevler sanal seks yapmak ve bunda gizlilik sağlamak içindir.
  • Snapchat gibi tek seferlik video gönderme, sonradan yollanılan mesajları silme gibi özellikler sunar. Bu özellikler sayesinde gizlilik en üst düzeye çıkar.

Pure uygulaması daha yüzeysel ilişkiler ve sadece fiziksel bir şeyler arayanlar için mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulama genellikle gece 12’den sonra kafası güzel insanlar tarafından kullanılmaktadır. Uygulamanın mottosu olarak “ içeride her şeyi serbest bırakın, dışarıda yaşanmamış gibi davranın” seçilmiştir. Bu uygulama +18, sekse olumlu yaklaşan, nude sanat severler tarafından kullanılır ve uygulama bu kitleye destekleyici bir tavır sergiler. Biyografinizde sınırlarınızı ve görmek istediklerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Selfie’leriniz, biyografiniz, konuşmalarınız ve eşleriniz her 24 saatte bir kendini yok eder. Bu sayede uygulama ile anlık, sınırsız anonim bağlantılar kurabilirsiniz. İstediğiniz gibi konuşabilir ve sonradan hiçbir şey yaşanmamış gibi hayatınıza devam edebilirsiniz. Uygulama albümlerinizde çıplaklığa izin vermez ve mesajlarda gönderilen fotoğraflar kaydedilemez yapar.

Uygulama telefon numaranızı isteyecektir, ancak bu sadece gerçek bir kişi olduğunuzdan emin olmak içindir.

Seyrek kullanıcı tabanı aramalarınızda aynı kişileri önerebilir. Ücretsizi az kullanım sunabilir ama yine de, ücretsiz kullanım filtreleri, kimi aradığınızı daraltmayı kolaylaştırır; çevrimiçi olan, anında tatmin olma havasındaysanız özellikle yararlıdır.

Tanışma ve sohbet uygulaması Pure ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak için https://www.mekansizin.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Genel Kültür