RaisaVanessa’nın makyaj sırları

RaisaVanessa’nın makyaj sırları

Büyük hayranlık uyandıran tasarımlara imza atan RaisaVanessa’nın merakla beklenen yeni defilesi, bu sezon da Maybelline New York makyaj sponsorluğunda gerçekleşti. Defilenin baş makyaj artisti olarak uygulamaları gerçekleştiren Maybelline New York Makyaj Artisti Alp Kavasoğlu, “2019 yazında doğal görünümlü makyajların etkisi devam ederken, kadınlar daha önce hiç kullanmadıkları çarpıcı renklerin de etkisinde kalacak. Mor ve sarı tonları ile göz makyajı hiç olmadığı kadar renklenecek.” dedi.

Makyaj dünyasındaki trendlere öncülük eden marka, son olarak RaisaVanessa’nın 2019 yaz koleksiyonunu tanıttığı defilede makyaj uygulamalarını gerçekleştirdi. RaisaVanessa’nın çarpıcı tasarımlarıyla kusursuz bir ahenk yakalayan makyaj uygulamaları, 2019 yaz trendleri hakkında da ipuçları verdi.

Makyajda son trendler

Defilenin baş makyaj artisti olan Alp Kavasoğlu da defile makyajı ve son trendler hakkında bilgiler paylaştı. Maybelline New York ürünleri ile gerçekleştirilen makyaj uygulamaları, önümüzdeki sezonun doğal ve kışkırtıcı kadınını ortaya çıkardı. 2019 yazı boyunca makyaj uygulamalarında renkli bir dünyaya adım atacağımızı belirten Alp Kavasoğlu: “Koleksiyon ile uyumlu makyaj uygulamalarını tercih ederken, önümüzdeki senenin trendlerini de yansıtmaya özen gösterdik. 2019 yaz sezonunda gözler her zamankinden daha canlı olacak. Defile makyaj uygulamasında gözler için ışıltılı ve canlı renkleri grafik desenlerle uygulamayı tercih ettik. Bunun için önümüzdeki sezonun trendleri arasında yer alacak mor ve sarı tonlarını göz makyajında yoğun bir şekilde kullandık.

Sarı ve mor farlar ile gerçekleştirilen göz makyajları doğal görünümlü makyaj uygulamasına çarpıcı bir etki yaptı. Bunun için Lemonade Craze far paletini ve Lightliner göz kalemlerini kullandık.

Defile makyajında ıslak kaşlar, pembe yanak ve dudaklar da öne çıktı. Maybelline New York’un yeni ürünü Total Temptation maskara ise, kirpikleri ağırlaştırmadan verdiği yoğun hacim etkisiyle defilede mükemmel görünümün sırrı oldu.

Maybelline New York Fit Me Matte+Poreless fondöten ve Fit Me kapatıcı sayesinde kusursuz bir cilt görünümü elde ettik. Sezonun dikkat çeken makyaj trendlerinden pembe dudaklar, göz makyajıyla uyumlu bir görüntü yakaladı” dedi.

Kaynak: cagdasyorum.com

Moda ve Yaşam