Mini Bir Dizi Serisi Olan “The Last Dance” Serisi

Mini Bir Dizi Serisi Olan “The Last Dance” Serisi

Mini Bir Dizi Serisi Olan “The Last Dance” Serisi

The Last Dance isimli dizi serisi toplamda 1 sezon ve 10 bölümden oluşan mini bir seridir. Sadece Netflix platformunda bulunan bu serinin ilk bölümü 19 Nisan 2020 tarihinde son bölümü ise 17 Mayıs 2020’de yayımlanmış ve seyirciye sunulmuştur. Dizi asıl olarak spor ve basketbolu kendisine konu olarak almış ve belgesel benzeri bir seri oluşturmuştur. İzleyiciler arasında yapılan değerlendirme ile %95 oranında bir beğeni toplamıştır. Michael Jordan, Dennis Rodman, Phill Jackson ve Carmen Electra gibi isimlerin yer almış olduğu bir kadroya sahip olan dizi serisidir. Sadece Netflix platformunda yer alan bu dizi serisine internet üzerinden netflix izle gibi arama etiketleri ile de ulaşılan sayfalardan izlenebilir. Asıl dili İngilizce olan bu dizinin platform üzerinden farklı dillere de çevirisi yapılmıştır. Farklı dillere çevirisi yapılmasının harici olarak da altyazılı seçeneği de platformda bulunmaktadır. Amerika asıllı olan bir dizi serisidir.

The Last Dance Dizisinin İşlemiş Olduğu Konu Nedir

The Last Dance isimli mini dizi serisi asıl olarak spor ve basketbol temalarını işlemiştir. Dizi, birçok ünlü ve sporcu isimle beraber röportaj gerçekleştirmiştir. Belgesel tarzında bir dizi olan The Last Dance dizisi, Mixhael Jordan’ın Chicago Bulls’la olan son sezonunu ve son Chicago Bulls’un son şampiyonluğunu kazanmış olduğu 1997-1998 yılları arasını konu edinir. Dizinin hazırlık aşamasında kameraman ekibi 500 saate yakın bir çekim görüntüleri hazırladı. The Last Dance, Michael Jordan ve Chicago Bulls’un beraber şampiyonluğa uzanan yolunu anlatmaktadır. Dizi, izleyiciyi NBA konulu olmak üzere hiç sıkıcı olmayan bir yol çıkarıyor. Dizi serisinde merak ve mücadele unsurları en başta yer alır. Yakın tarihi de zaman bazında konu alarak diziye oldukça zevk ve keyif katılmıştır.

The Last Dance Dizisine Nereden Erişim Sağlanabilir

Netflix platformu üzerinden erişimi sağlanan bu dizinin alternatif olarak internet sayfalarından da seyirciye sunulduğu biliniyor. İnternet üzerinden arama motorlarında netflix ücretsiz izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile sayfalara ulaşım sağlamak oldukça kolay olacaktır.

Genel Kültür