Cuento Bodrum Tekne Kiralama

Cuento Bodrum Tekne Kiralama

Cuento Bodrum Tekne Kiralama 

Ayrıcalıklı tekne turu hizmeti sunan Bodrum tekne kiralama firmamız, yaz aylarında yoğun talep görmektedir. Firmamız tarafından sağlanan bu tekne turları sayesinde doğal güzellikleri görebilirsiniz. Bu tekne turları esnasında ziyaret edilen yerlerden birisi de Amos koyu olmaktadır. Amos koyu hakkında tarihi bilgiler de gezi esnasında sizlere aktarılmaktadır. Bilgilendirmeler sayesinde geziniz daha anlamlı hale gelir. Koy gezi noktaları birkaç duraktan oluşur.

Koylarda geziler bittikten sonra plajlar gezilir. Plaj gezisi sonrasında ise dönüş yapılır. Tekne turu hizmetlerimiz içerisinde özel günler için de paketler bulunur. Bu özel günlerden birisi olan doğum günleri için kokteyl partiler düzenlenir. Tekne içerisinde yer alan masa ve sandalyeler özenli bir şekilde süslenmektedir. Bu özel süslemeler ve şarkılar eşliğinde özel zaman geçirmeniz hedeflenir. Sizde sunmuş olduğumuz bu paketler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Saatlik Sunulan Tekne Hizmetleri 

Saatlik olarak sunulan Bodrum tekne kiralama hizmetimiz de bulunur. Özel bir paket olmasından dolayı yüksek fiyata sahiptir. Kısa zaman olmasından dolayı bu zamanı en iyi şekilde değerlendirebilmeniz açısından ortam düzenlemesi yapılır. Aynı zamanda tekneyi kullanan kaptan, bu özel zaman için sizleri farklı yerlere götürebilir.  Tüm gün olmasından dolayı gezilecek yerlerde belirli süreler kalınabilir. Örnek vermek gerekir ise bir mola yerinde en az 1 saat mola verilir. Bu 1 saat içerisinde belirlenen alanların dışına çıkmadan eğlenebilmenize imkân sağlanır. Bu süre dolduktan sonra farklı bir durağa geçilir. Gezi esnasında sizlere rehberlik eden rehberlerimiz sayesinde aklınızda oluşan soruları sorabilirsiniz. Bunun yanı sıra özel yemek seçenekleri bulunan paketlerimiz de bulunur.. 

Tekne Kiralama ve Hizmetleri 

Gecenin en güzel ışıklarında Bodrum tekne kiralama olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz için özel zamanlarına eşlik edebilmesi için akşam düzenlenen partilerimiz bulunur. Bu partiler için kurumsal firmaların kutlamalarında da tercih edilen ilk firma olmaktayız. Bu kutlama partilerine katılan kişilerin sayısı, fiyata etki etmektedir. Bu nedenden dolayı bu hizmeti tercih etmeden önce telefon ile arayarak bilgi alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde servis edilen yemek menüleri bulunur. Yemek menüleri sunumundan sonra içecek ve parti zamanına geçiş yapılır. Cuento  firmamız tarafından bu süreler belirlenebilir. Bunun yanı sıra hizmeti satın alan müşterilerimizde bu planı değiştirebilirler. Herhangi bir kısıtlama olmadan kaliteli olarak hizmet sunmaktayız. 

Formun Üstü

Formun Altı

Genel Kültür