Beşiktaş Transfer Haberi Jovane Cabral’dan Burnley’e Ret

Beşiktaş Transfer Haberi Jovane Cabral’dan Burnley’e Ret

Beşiktaş Transfer Haberi: Jovane Cabral’dan Burnley’e Ret

Beşiktaş takımının kadrosuna katmak istediği belirtilmekte olan isimlerden Jovane Cabral için kulübü Sporting, Burnley ile anlaşmayı sağlamış olsa da 24 yaşında olan kanat oyuncusunun İngiliz ekibine gitmeyi reddettiği açıklandı.

Yeni sezonun hemen öncesinde transfer çalışmalarını sürdürmekte olan Beşiktaş takımı, bu yaz sık sık olduğu gibi yine Burnley ile bir karşılaşma yaşamış oldu. İngiliz ekibinden birisi olarak yerini almakta olan Wout Weghorst’u kiralayan Beşiktaş takımı, Jackson Muleka transferinde de onlarla bir yarış sergilemişti. Şimdi de Burnley, Jovane Cabral transferini bitirmek adına devre içerisindeydi.

Bahis siteleri içerisinde de yer almakta olan bu habere göre Sporting, kadrosunda hiçbir şekilde düşünmediği Jovane Cabral için Burnley ile bir anlaşma sağladı. Fakat 24 yaşında olan oyuncu, Burnley’e gitmeyi hiçbir şekilde kabul etmedi.

Beşiktaş Devrede

Burnley ile Sporting, Jovane Cabral transferi amacı ile 5 milyon Euro düzeyinde bir bonservis bedelinde anlaşma sağlanmıştı. Bu tutar ise Sporting’in talep ettiği tutarın düzeydeydi. Beşiktaş takımı, henüz bu düzeylere çıkmamış olsa da oyuncuya yönelik ilgisini ve alakasını da sürdürüyor.

Hatta Haziran 2023’te sözleşmesi sona erecek olan 24 yaşındaki oyuncuyu kadrosuna katmak amacı ile beraber en büyük aday olarak Siyah-Beyazlı takım gösteriliyor. Jovane Cabral’ın ismi Beşiktaş takımının yanı sıra Olympiacos takımı ile de beraber olarak anılmakta.

Spor