Beşiktaş Takımı Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürdü!

Beşiktaş Takımı Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürdü!

Beşiktaş Takımı Yeni Sezon Hazırlıklarını Sürdürdü!

Son dakika haberleri… Beşiktaş takımında teknik direktör olarak görev yapmakta olan Valerien Ismael yönetiminda dahil olmak üzere yeni sezon hazırlıkları hız kesmeden son derece devam ediyor. Siyah-beyazlılar Nevzat Demir Tesisleri içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam ederken antrenman, dinlenme, kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Sampdoria maçı içerisinde oynayan futbol oyuncuları da salon içerisinde rejenerasyon çalışması yapmış olması ve çalışmaları tamamlaması ile günü tamamladı. İşte tüm detaylar…

Beşiktaş takımının, yeni sezon hazırlıklarına, 31 Temmuz Pazar günü tarihinde BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yapmış olduğu antrenman ile devam etti.

Yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden, tüm hızı ile devam etmekte olan Beşiktaş takımı, bu sabahta da BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde yapmış olduğu antrenman ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Teknik Direktör Valerien Ismael’in yönetiminde yapılmış olan bu idman; dinlenme, kondisyon ve taktik çalışmalarından oluşmuştu. Sampdoria maçında oynamış olan futbol oyuncuları da salonda rejenerasyon çalışması yapması ile günü tamamladı. Diğer futbolcular; ısınma ve istasyon koşularıyla stretching çalışması yaparak başladıkları antrenmanı taktik çalışmayla noktaladı. Sportif Direktör Ceyhun Kazancı’nın da izlediği idman, yaklaşık bir saat sürdü.

Siyah-beyazlılar, Spor Toto Süper Lig’de Kayserispor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına, bir günlük iznin ardından 2 Ağustos Salı günü tarihinde ve saat 17.30’da yapacağı çalışmayla başlayacak. Bu çalışmaların detaylarına ise canlı bahis siteleri üzerinden erişim sağlanabilecek.

Spor