Bel Fıtığı Neden Oluşuyor

Bel Fıtığı Neden Oluşuyor

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri günümüzde oldukça popüler durumda yer alıyor. Özellikle başarılı Dr. Fatih Kırar bu alanda çeşitli gelişmeleri yakından takip ederek hastaları için pek çok avantajı tedavi yöntemini sunuyor. Ancak birçok hasta meydana gelen ve sıklıkla karşılaştığımız bel fıtığının nedenlerini merak ediyor. Peki bel fıtığı neden oluşuyor? İşte Op. Dr. Fatih Kırar bu soruyu sizler için cevaplıyor.

“Bel fıtığı oluşumu esnasında sağlık sorunlarını ek olarak çeşitli yaşam tarzı sıkıntıları da bel fıtığı üzerinde oldukça etkili oluyor. Bu duruma örnek verecek olursam hareketsiz yaşam tarzı benimsenmesi ve beraberinde aşırı kilo, stres gibi durumlar bel fıtığı için büyük risk anlamına geliyor. Hastalık sonucunda çeşitli tedavi yöntemleri uygulanıyor. Ancak genel olarak hastalarıma ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemlerini öneriyorum, buna karşı son çare olarak cerrahi işlemler tercih ediliyor.”

OP. DR. FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKAYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar verdiği sağlık hizmetleri ile ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri ile tanınmaya başlandı. Duruma karşı özel bir çalışma gerçekleştiren Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı bu alanda hastaların yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla araştırmalar gerçekleştiriyor. Alanında aldığı eğitimler ve tecrübeler doğrultusunda hastaları için sunduğu bel fıtığı tedavisi yöntemleri ameliyatsız bir şekilde gerçekleşirken aynı zamanda ağrısız işlemler oluyor. Tedavi gerçekleştirdiği hastalarına risksiz bir yöntem olduğunu belirtirken aynı zamanda tedavi süreci ve sonrasında daima hastalarının yanında yer alarak memnuniyet odaklı hizmeti ile karşımıza çıkıyor.

Yoğun bir ilgi ile karşılaşan ünlü doktor bu alanda yoğun bir hasta takvimine sahiptir. Ancak sahip olduğu yoğunluğa rağmen hastaları ile yakından ilgilenmeye başararak teşhis ve tedavi sürecini başarı ile sonlandırıyor. On binlerce memnun hastaya sahip olduğu belirtilen ünlü doktorun aynı zamanda ameliyatsız bel fıtığı tedavisi konusunda çalışmaları devam ediyor. Ağrısız ve acısız olarak gerçekleştirdiği yöntemler ile yaşam standartlarına kısa bir süre içerisinde geri dönen pek çok hasta yer almakta. Verdiği tedavi sürecinde sadece uzman doktor değil aynı zamanda ekibi de hastalar ile yakından ilgilenerek sürekli iletişim halinde kalıyor ve hastanın durumunun takip ediyor.

Sağlık